İşe Başlarken

İşe Başlarken

Fotoğraflarımız Hakkında:

Fotoğraflarımızın tamamı tadilat & mobilya kurulumu sırasında tarafımızca çekilen amatör fotoğraflardır. Fotoğraflar arasında kesinlikle alıntı & oynanmış fotoğraf yoktur, tamamı bize aittir.

 

Fix-Home” ;

     Tadilat-Tasarım-Mobilya kollarında müşterilerinin problemlerini doğru olarak algılayıp ve uzman kadrosuyla en doğru çözümü bulup en kısa süre içinde uygulayarak müşteri memnununiyetini kazanır.

     Yaşamınızı sürdürdüğünüz ortamı evinizi, yazlığınızı, gerekse işyerlerinizi gelişen teknolojiye ayak uydurarak, çözüm odaklı tadilatımız ve dünya standartlarının üzerinde ürettiğimiz mobilyalarımız ile harika mekanlara dönüştürüyoruz.

 

     Biz Fix Home olarak öncelikle işimizde kaliteyi, eserlerimizde modern hayatın çizgilerini yansıtmayı ve müşteri memnuniyetini, güvenini firma prensibi olarak birinci sırada tutmaktayız.

     Firma olarak farkımız başladığımız işleri taahhüt edilen süre içinde kaliteden ödün vermeden, modern bakış açısı ile kullanım alanlarını maksimum verimliliğe getirerek, müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmektir.

     İşlerinizi bir kez yapmak değil, gerek kalite gerekse sizi doğru anlamış olmanın getirdiği siz müşterilerimizin beğenisini kazanarak yeni projelerinizde tekrar sizinle çalışabilmek bizim Misyonumuzdur.

 

Projelendirme:

     Müşterilerimizden gelen talepleri en doğru şekilde değerlendirmek için firmamız bünyesinde tasarım halindeki yapının çizimlerinden başlayarak tüm konsepti müşterinin istekleri doğrultusunda teknik bilgi ve tecrübesiyle yoğurur ve sonuçta hem gereksinimlerin tam olarak karşılandığı hem de ekonomik anlamda en doğru projeye ulaşılır.

 

Fix Home'dan Tavsiyeler :

 

 • İç Mimarınızı – Ustanızı – Firmayı iyi seçin..  Zira bu ekibe güvenmeniz gerekecek, anahtarınızı teslim ettikten sonra istediğinizi alacağınızı bilmelisiniz.
   

 • Proje Talep Edin..  Projeyi inceleyin, sorular sorun, fikir fırtınası iyidir. Mobilyalarınız projede yer almalıdır. Eski eşyalarınızı değerlendirmekten kaçınmayın ve kullanılmasını talep edin.
   

 • Acele Etmeyin..  Size en uygun tasarımı görene kadar yenilenmesini isteyin. Unutmamalısınız ki iş bittikten sonra yapılacak her değişiklik maliyeti artırır, süreyi uzatır.
   

 • Ne Ödeyeceğinizi Bilin..  Preojeden sonra detaylı tadilat fiyatını isteyin ve bu fiyata istediğiniz mobilyaları da dahil ettirin. Kaça patlayacağı belli olmayan bir işe kalkışmayın.
   

 • Ödeme Planı İsteyin..  Önden tutarın yarısını veya tamamını isteyen firmalara kanmayın, bir ödeme planı isteyin ve işin ilerleyişiyle orantılı bir ödeme yapın. Hakediş sistemi uygulayın.
   

 • Vakit'te Nakittir !..  Proje sonuçlandıktan sonra Sözleşme talep edin. Bu sözleşmede Başlangıç ve Bitiş Tarihlerinin olmasına dikkat edin.

 

Bizimle çalışın ya da çalışmayın, yardımcı olabileceğimiz her konuda yardımımız sizinle.
Fix Home..


Ankara Ev Tadilatı,Banyo Tadilatı Ankara,Mutfak Tadilatı Ankara,Komple Ev Tadilatı,Anahtar Teslim Ev Tadilatı Ankara,Wc Tadilatı Ankara,Mutfak Dolabı Ankara,Tadilat işleri  Ankara,Ankarada Tadilat işleri,Yatak Odası dolabı,Gardrop,Vestiyer Dolabı,Sürgü Dolap,Mufak dolabı.Banyo Dolabı